مهنـدس محمـد کـارگــر دیلمان

مهنـدس محمـد کـارگــر دیلمان
کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی
سی مطلب آخر وب سایت
لینک دوستان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، هاجر تحریری نیک‌صفت در جمع مدیران گیلان با تشریح جزئیات طرح مهر‌ آفرین اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح که به دنبال برطرف شدن موانع استخدامی و تبدیل وضعیت نیروی انسانی شاغل در نظام اداری کشور است، مجوز استخدام نیروی انسانی در هر استان به استانداران تفویض شده است.

وی گفت: رئیس جمهور برای اجرای هر چه بهتر احکام قانون مدیریت خدمات کشوری و قانون پنج‌ساله توسعه جمهوری اسلامی ایران، تمرکز زدایی و حل و فصل سریع برداشتن موانع تبدیل وضعیت نیروهای انسانی در استان‌ها این اختیارات را تفویض کرده است.

معاون راهبردی منابع انسانی معاونت مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود: طبق اعلام نیازی که از طرف استان‌ها برای جذب نیروی انسانی انجام گرفته تعداد سهمیه هر استان مشخص شده است.

وی، نهادینه‌سازی فرهنگ کار و تلاش، زمینه‌سازی جذب نیروی متخصص در مناطق محروم، چابک‌سازی نظام اداری، توسعه نظام اداری الکترونیک و شفاف‌سازی حقوق متقابل اداری و مردم را از ویژگی‌های طرح مهر آفرین عنوان کرد و یادآور شد: اجرای طرح مهر‌آفرین بستر اجرایی شدن 9 بند از سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در نظام اداری را فراهم می‌کند.

*جذب نیروهای فامیلی ظلم بزرگ در حق نخبگان جامعه است

استاندار گیلان نیز در جلسه مذکور به اداره کل بازرسی استانداری مأموریت داد تا نحوه جذب برخی نیروها در دستگاه‌های اجرایی را بررسی کند.

کیهان هاشم‌نیا با بیان اینکه در چند ماه گذشته برخی از افراد به صورت قراردادی و شرکتی در دستگاه‌های اجرایی با استفاده از ارتباطات غیر اداری و خانوادگی جذب شدند، اذعان کرد: به اداره کل بازرسی مدیریت و عملکرد حقوقی استانداری مأموریت داده شد تا گزارشی از این نوع جذب نیروها در سال جاری را تهیه کند.

وی با تصریح بر اینکه جذب نیرو به صورت فامیلی و از طریق باند بازی ظلم و گناه بزرگ در حق نیروهای تحصیلکرده و نخبگان جامعه است، خاطرنشان کرد: باید شرایط رقابت سالم برای جذب نیروها در دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد.

استاندار گیلان افزود: در ماه‌های گذشته برخی افراد به صورت قراردادی و شرکتی در بعضی از دستگاه‌های اجرایی جذب شدند که اغلب مرتبط و از اقوام کارکنان شاغل در دستگاه‌ها هستند.

وی با اشاره به تفویض اختیار به استانداران برای تبدیل وضعیت نیروهای انسانی شاغل در دستگاه‌های اجرایی، متذکر شد: این تفویض اختیار به معنای جذب بی‌ضابطه و بدون در نظر گرفتن موارد و اختیارات تعیین شده در قانون نیست.

[ پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱ ] [ 7:39 ] [ مدیر سایت ]

مدیر محترم دهقان نیوز این بود خبر خوش شما

برای مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی؟!

 

[ پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱ ] [ 1:39 ] [ مدیر سایت ]

مهندس بهزاد کوهستانی سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سیاهکل به خبرنگار درسیاهکل گفت : پس از هماهنگی با بخشداران ، دهیاران ، و کشاورزان و برگزاری جلسات توجیهی برای آنها ، ضمن تهیه لیست گروهی از مشخصات کشاورزان ، حواله کود جمعی برای آنها صادر شد ، تا برای دریافت کود به انبارهای تعاون روستایی شهرستانهای رشت و آستانه اشرفیه مراجعه نمایند.

وی افزود : در پی اقدامات انجام شده با همکاری دهیاران و کشاورزان پیشرو توانستیم تا تاریخ ۱۲ دیماه سال جاری بیش از ۲۹۱ تن انواع کودهای ازته ، فسفره و پتاسه را در اختیار بهره برداران تحت پوشش خود قرار دهد.

کوهستانی تصریح کرد : از ابتدای سال زراعی ۹۱ تا کنون به کمک روش فوق ، تعاونی های شهرستان و کارگزار بخش خصوصی حدود یک هزار و ۲۵۰ تن انواع کود شیمیایی بین کشاورزان توزیع گردیده است
.


برچسب‌ها: مهندس بهزاد کوهستانی, جهاد کشاورزی شهرستان سیاهکل
[ دوشنبه هجدهم دی ۱۳۹۱ ] [ 23:26 ] [ مدیر سایت ]

 

 ورود فارغ التحصیلان تولیدات کشاورزی به بخش تولید

= 

تحول عظیم در کشاورزی جمهوری اسلامی ایران 

[ دوشنبه هجدهم دی ۱۳۹۱ ] [ 0:17 ] [ مدیر سایت ]
درباره مدیر

مـحمـــد کــــارگـــــــر


کارشناس ارشد زراعت


تماس با ما